+86-546-8531366

[email protected]

EN
Tüm Kategoriler

Ana Sayfa>Diğer Önemli Bilgiler

Dongying Taihua Petrotec Co., Ltd.

Dongying Taihua Petrotec Co., Ltd (Taihua Petro'nun kısaltması), küresel petrol ve gaz endüstrisi için petrol ekipmanlarının profesyonel bir tedarikçisidir. Taihua Petro, dünya çapındaki müşterilerimize daha kaliteli hizmetler ve ürünler sunmaya kendini adamıştır. CCOIC (Çin Uluslararası Ticaret Odası) ve CCPIT (Çin Uluslararası Ticareti Teşvik Konseyi) üyesiyiz.

Taihua Petrol, Çin'in ikinci en büyük petrol sahası olan Shengli petrol sahasında yer almaktadır ve aynı zamanda Çin'deki en büyük petrol ekipmanı üretim üssüdür. Başlıca ürünlerimiz arasında sondaj kulesi bileşenleri ve aksesuarları, taşıma aletleri, kuyu kontrol ekipmanları, sondaj dizileri, balıkçılık aletleri, üretim malzemeleri, tripleks çamur pompaları vb. Bulunmaktadır. Tüm bu ürünler API, GOST sertifikalıdır. Ayrıca su kuyusu sondaj çubukları, tricone bitleri, Paslanmaz Çelik Muhafazalar, Johnson ekranları, DTH çekiçleri ve Uçları gibi kaliteli su kuyusu sondaj aksesuarları ile uğraşıyoruz.

Personelimizin sürekli çabaları sayesinde ürünlerimizi Ortadoğu, Kuzey Afrika, Güney Amerika, Orta Doğu Asya ve diğer bazı ülkelerdeki küresel petrol şirketlerine ve sondaj müteahhitlerine tedarik ettik. "Profesyonel hizmetlerimiz, rekabetçi fiyatlarımız, daha kaliteli ürünlerimiz, Hızlı teslimat" sayesinde, atanmış tedarikçilerinden bazıları haline geldik ve onlarla stratejik ortaklıklar kurduk.

TAIHUA'nın misyonu olarak “Müşterilerin endişelerine odaklanarak, en rekabetçi ve yüksek kaliteli hizmet ve ürünleri sunarak müşteriler için uzun vadeli değer yaratarak, kazan-kazan esasına göre en güvenilir ortağınız olmayı taahhüt ediyoruz!

Maliyet etkin, yüksek verimlilik, düşük bakım ve güvenilirlik, malzemelerimizin ana özellikleridir ve projeleriniz ne olursa olsun, konumunuz ne olursa olsun, kalite, güvenlik ve performans vaadimize güvenebilirsiniz!